PL
Perfect Plus
  • Nikt nie odkryje jak najlepiej robić daną rzecz,
    jeśli nie kocha jej robienia.
    Slide


Perfect Plus

Perfect Plus

Filozofia która przyświeca nam od chwili powstania naszej firmy jest niezmienna. Opiera się ona na poszanowaniu drugiej osoby, bez różnicy czy jest to nasz klient, pracownik, partner, czy dostawca. O każdego dbamy tak samo starannie, każdego traktujemy uczciwie i z godnością. Być może dlatego już od ponad 25 lat produkty firmy Perfect Plus goszczą na Państwa stołach.

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Gastronomicznego "Perfect Plus" Sp. z o.o. rozpoczęło swą działalność 13.11.1992 roku w byłej stołówce Fabryki Szlifierek Jotes S.A. w Łodzi.

Początkowo działalność obejmowała produkcję hamburgerów dla małej gastronomii oraz posiłków regeneracyjnych dla lokalnej społeczności. Kolejne lata to rozwój i koncentracja na produktach mrożonych, głównie garmażeryjnych.

Od mniej więcej 2007 roku wraz ze zmianą rynku oraz nawyków żywieniowych Polaków, wzrasta popularność oferowanych przez firmę produktów chłodzonych (sałatki warzywne, wyroby rybne, galaretki mięsne oraz dania gotowe).

Dziś, po ponad 30 latach od powstania, firma Perfect Plus to doskonale przystosowany, zmodernizowany i wyposażany w nowoczesny sprzęt zakład, którego wyroby można spotkać na terenie całej Polski a także poza jej granicami.

Firma Perfect Plus już od ponad 15 lat jest corocznym laureatem konkursu dla przedsiębiorców Fair Play.

Biuro rachunkowe

Drugą działalnością firmy Perfect Plus jest Biuro Rachunkowe, mieszczące się w oddzielnej części budynku. Blisko 20 lat na rynku świadczy o wysokiej jakości świadczonych przezeń usług.

Misją, która przyświeca nam na codzień jest bliska współpraca z Klientem, rzetelność, sprawna obsługa oraz praca oparta na wzajemnym zaufaniu. Dlatego od początku prowadzonej działalności, kładziemy nacisk na to, by świadczone usługi księgowe i rachunkowe były profesjonalne a zarazem przyjazne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, popartemu fachową wiedzą i znajomością obowiązujących przepisów prawa, oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Państwo natomiast mogą koncentrować swe wysiłki wyłącznie na prowadzeniu działalności gospodarczej.

W ramach naszych usług świadczymy kompleksową obsługę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą zarówno w formie jednoosobowej działalności, spółek cywilnych, spółek jawnych, jak i spółek kapitałowych o różnym profilu działalności i wielkości. Zapewniamy Państwu profesjonalną i rzetelną obsługę księgową i kadrową, a tym samym bierzemy odpowiedzialność za wykonaną przez nas pracę oraz gwarantujemy Państwu poufność przekazywanych informacji. Reprezentujemy Państwa w trakcie kontroli przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Biura Rachunkowego.